Пропоную вам ознайомитись із системою 6-тижневого курсу для схуднення без голоду для чоловіків та жінок – мій досвід ведення. За результатами підопічних можу впевнено сказати, що це одна з найефективніших дієт для схуднення. Чому? Читайте нижче.
Як потрібно їсти досхочу і худнути – питання на 1000 000 $, найефективніша дієта
Пропоную вам ознайомитися з досить таки цікавою системою харчування, яка допомагає худнути або ж утримувати вагу на одному рівні, при тому, що продукти не зважуються і ми є скільки захочемо.
Візьмемо саме 6-тижневий цикл. Візьмемо ранок, прийом вуглеводів, вуглеводи ми зважуємо. Людина їсть вуглеводи вранці до тих пір, поки не насититься. Вранці людина їсть вуглеводи, скільки влізе. І на цьому їхній прийом закінчується.
Якщо брати загалом 6-тижневий курс харчування, то людина їсть двічі на день вуглеводи лише у середу та суботу. В інші дні тижня вживаємо вуглеводи лише один раз і лише вранці.
Надлишку калорій бути не може, тому що людина фізично не зможе з’їсти безліч вуглеводів за один прийом їжі.
Наприклад, на сніданок з’їдаємо 150 грам сухої вівсянки (це дуже багато) і 2 шматки хліба з маслом, це виходить приблизно 100 грам + 70 грам вуглеводів. 170 г вуглеводів х 4 ккал = 680 ккал.
Отже ми розуміємо, що людина вживає лише вранці вуглеводи, інші прийоми їжі складаються лише з білка і клітковини. Білок є різного ступеня засвоєння.
Виникає логічне питання, як людина вживає дуже багато білка, тобто він знаходиться в профіциті білка і при цьому худне?
Все дуже просто.
Що таке профіцит білка? Якщо ми беремо, наприклад, м’ясо і дивимося в таблицях калорійності, ми думатимемо, що всі вони будуть надлишком калорій. Насправді, якщо ми беремо ідеальні умови, коли ми навіть не тренуємося, і не зважуємо білкові продукти, їмо досхочу, то 30% калорій йдуть на засвоєння цього ж білка, 35% калорій йдуть на переробку білка в глюкозу, залишок калорій йде. на переробку глюкози у жирні кислоти.
Ресурси печінки для окислення білка обмежені. І кожен тренер погодиться, що за нормальних умов людині не під силу з’їсти по 5-6 грам білка на 1 кілограм маси тіла.
Знову приклад. Беремо людину вагою 110 кг, із проблемою ожиріння. Для того, щоб у нього залишалися надлишки до кінця дня, за умов вживання лише білої їжі, потрібно їсти по 500-600 г білка на день. Візьмемо курку. У 100 г курки 15-17 г білка. Уявляєте? Щоб почати набирати жир, цій людині потрібно їсти по 4 кг курки щодня!
6-ти тижневий курс схуднення змусить їсти вас чи ваших підопічних дуже ситно і дозволить скинути в середньому 5-7 кг за максимально комфортних умов.
Система тижневого вживання калорій
Структура дієти макроциклу в 7 днів тижня:
- 1 високовуглеводний день.
- 2 жорсткі дні (низьковуглеводка).
- 1 фруктовий день.
- 3 середні збалансовані дні(50/50).
Інструкція на кожен день дієти 6-ти тижневого курсу схуднення
Субота. Вживаємо багато вуглеводів, жирів, навіть можна алкоголь. Refeed до 17:00. Потім алкоголь 🍺. Людина багато випити вже не зможе, тому що її організм вже наситився їжею, жирним, солодким і т.д. 1000% людей після цього багато алкоголю випити не зможе.
Неділя. Жорсткий день – низьковуглеводний раціон. Злив води, яка затрималася внаслідок суботи.
Понеділок. Залежить від результатів неділі. Якщо людина повернулася до терезів, які були в суботу вранці, то робимо середній день, якщо вага ще не повернулася, то триватиме режим жорсткого дня, як і неділя.
Вівторок. Середній день – 50/50 білки та вуглеводи.
Середа. Фруктовий день + суп-локшина. Ми даємо клієнту побалувати себе короткими вуглеводами. Фруктовий день, дає можливість різко змінити калорійність. Організм не зможе включити адаптаційну функцію, щоб не сповільнив обмін речовин.
Четвер. Жорсткий день. Аналог дня неділі.
П’ятниця. Середній день.
Інструкція по харчування на тиждень курсу схуднення
Перший тиждень – правильно сідаємо на дієту
1 тиждень – вхід у дієту. Індивідуальний підбір продуктів, засвоюваність, переносимість, режим дня, підбір вправ, привчаємо клієнта до написання харчування лише 2 найближчих дня.
Другий-четвертий тижні – адаптація
2-4 тиждень – безпечний режим. Посилення дієти. Змінюємо жири та вугілля на інші продукти. Змінюємо тренування на 2 та 3 тижні. Подовжуємо кардіо-сесію на 5 хвилин кожне тренування наприкінці. Зменшуються паузи відпочинку між підходами. 4-5 тижні фіксація результату. Інтенсивність не збільшуємо. Прив’язка конкретного продукту до тренування.
Відбувається зміна одягу. Зменшення розмірів. Зміна контурів тіла.
Пʼятий-шостий тижні – послідовний вихід з дієти
5-6 тиждень – вихід з дієти. Людина збереже нову вагу назавжди, психологічний відпочинок, відновлення імунної системи. Плавне додавання калорійніших продуктів. Інтенсивність та обсяг тренування збільшуємо. Додавання 4 тренувального дня. Вага зберігається назавжди.
Можна запропонувати 3-тижневу паузу, опрацювання проблемних місць, дефіциту калорій немає.
При бажанні, можна повторити курс. Якщо ваша ціль змінилася: хочете набрати мʼязову масу чи просушитися від жиру – можна скласти 10-тижневий корекційний курс!
Чим хороша ця система харчування?
Перевага дієти над БУЧ та класичним дифіцитним харчуванням
Порівняємо найпопулярніші дієти для схуднення, які реально працюють!
БУЧ – для спортсменів
Беремо БУЧ (білково-вуглеводне чергування). Система підходить для спортсменів. Передбачено 4-денний спліт:
- 2 низьковуглеводні дні;
- 1 високовуглеводний;
- 1 змішаний день.
Система ефективна для спортсменів, тільки для звичайної людини вона не підходить.
Якщо ви або ваш підопічний хоче і на відпочинок з друзями сходити, і шашликів із пивом попити та поїсти. Система БУЧ – плаваюча система. Не відомо коли можна буде дозволити собі відпочити та розслабитися.
Адже це можна лише на високовуглеводні дні. Але якщо ваш підопічний налаштований остаточно, застосовуйте. Підрахуйте йому у грамах продукти та відстежуйте результат.
Система дефіцитного харчування
Система ефективна лише перші два тижні. Далі вмикається адаптаційний режим та вага зупиняється. Складно тримати себе постійно у конкретних рамках, звішувати продукти та багато від чого відмовлятися.
Не кожна людина має час на те, щоб ходити в супермаркеті між полицями і розглядати калорійність продуктів.
Якщо вас цікавить повний курс: «Є досхочу і худнути», денний раціон для схуднення протягом 6 тижнів – пишіть у коментарі.
Рекомендую для початку пройти аналізи, та виявити особливості вашого ШКТ. Можливо у вас є проблеми. Якщо все добре, то варто спершу почати тренуватись. Пізніше можна буде почати худнути за допомогою дієти. Буч я не рекомендую, бо це дійсно дієта для спортсменів. Монодієту теж не кращий варіант. Почніть зі звичайного дефіцитного харчування. А далі буде видно.